Stockholms Auktionsverk Bengt Lindström Litografi - Handsignerad av konstnaeren med blyerts ram: Stockholms Auktionsverk Bengt Lindström Litografi - Lindstroem china guangzhou zhongshan west road 510530 guangzhou, china.